Lip
12

Komisja Młodzieżowa Polskiego Związku Szachowego na lata 2017-2021

Przewodniczący Komisji: 
FM Paweł Dudziński – Członek Zarządu PZSzach ds. Młodzieżowych, trener i sędzia szachowy, mistrz Polski przedsiębiorców 2016/17, autor książek i artykułów szachowych, redaktor prowadzący i naczelny czasopisma „Mat” w latach 2015-2017; e-mail: p.dudzinski@pzszach.pl.

Członkowie Komisji Młodzieżowej na lata 2017-2021 (w kolejności alfabetycznej):

Łukasz Brożek – Prezes Śląskiego Związku Szachowego, organizator największego turnieju w historii polskich szachów – Ogólnopolskich Mistrzostw Szkół w Katowicach z udziałem ponad 1500 uczestników, sędzia klasy IA, szkoleniowiec, członek Prezydium Rady Prezesów; brozeklukasz@gmail.com.

Andrzej Ciesiński – Członek Zarządu PZSzach ds. Nowych Technologii, przewodniczący Rady Prezesów PZSzach, Prezes Wielkopolskiego Związku Szachowego, szkoleniowiec, sędzia szachowy; a.ciesinski@pzszach.pl.

FM Dawid Janaszak – Szkoleniowiec i mistrz szachowy, zwycięzca wielu ogólnopolskich turniejów, sędzia i obserwator życia szachowego w Polsce oraz zagranicą, ojciec młodych zawodniczek, pracuje w branży IT (SAP) ; e-mail: dawid.janaszak@gmail.com.

FM Jerzy Konikowski – Trener szachowy (m.in. trenował kadrę Polski kobiet, która wywalczyła brązowe medale olimpijskie w 1980 r. na Malcie), autor wielu książek i artykułów szkoleniowych, publicysta szachowy; e-mail: konikowski@gmx.net, jerzy.konikowski@t-online.de.

Anna Mrozińska – Członek Zarządu PZSzach ds. Sportu Wyczynowego, organizatorka wielu ogólnopolskich turniejów, instruktorka i sędzia klasy FA; e-mail: a.mrozinska@pzszach.pl.

Marian Sadzikowski – Kierownik Sekcji Szachowej Chess in Chrzanow, od 15 lat dyrektor szkoły z oddziałami sportowymi w szachach oraz trener II klasy (m.in. trenował reprezentanta Polski Daniela Sadzikowskiego; kilkukrotnie zwyciężył w DME Szkół i DMP Szkół), kierował kilkunastoma imprezami IMP i DMP na zlecenie PZSzach; chessinchrzanow@wp.pl.

Leszek Zega – Nauczyciel; Prezes Podlaskiego Związku Szachowego, Prezes MUKS Stoczek 45 Białystok; jeden z najaktywniejszych działaczy szachowych w Polsce; organizator setek turniejów dla dzieci, młodzieży i dorosłych; sędzia klasy IA; e-mail: leszeg@wp.pl

Źródło

URL Trackback

Trackback - notka

Komentarzy: 5

 • Krzysztof Kledzik

  Gratuluję Panu członkostwa w Komisji Młodzieżowej! To jest bardzo dobra wiadomość. Cieszę się z Pana sukcesu oraz z tego, że władze PZSzach-u doceniły Pana osiągnięcia oraz pracę na rzecz polskich szachów. Wierzę w to, że współpraca z prezesem Adamem Dzwonkowskim oraz przewodniczącym Pawłem Dudzińskim będzie owocna dla polskich szachów, naszych zawodowych szachistów, amatorów oraz wszystkich kibiców naszej gry.

 • Skoczek2

  Serdeczne gratulacje! Prezes Adam Dzwonkowski i przewodniczący Paweł Dudziński to ludzie na poziomie, z jasną perspektywą rozwoju polskich szachów od fundamentu czyli szachów młodzieżowych. Ogrom pracy przed Komisją! Jestem przekonany, że Pana wiedza oraz doświadczenie z pewnością przyniosą plony co wspomoże pozostałych członków Komisji, w konsekwencji szachy w Polsce. To dobra wiadomość dla wszystkich Polaków w kraju i poza jej granicami, także za oceanem 🙂

 • sceptyk

  Gratuluję! Ciekawe, co teraz powiedzą ci krytykanci, którzy twierdzili, że nie ma Pan nic wspólnego z polskimi szachami? To był ich koronny argument i teraz upadł ostatecznie, choć od początku był absurdalny!

 • Krzysztof Kledzik

  Niestety na dwóch blogach komentatorzy rozpoczęli już hejt.

 • Bardzo dziękuję za wszystkie gratulacje, także drogą prywatną.

Dodaj komentarz

Musisz sięzalogować aby móc komentować.

 • Szukaj:
 • Nadchodzące wydarzenia

  Mar
  10
  sob
  2018
  całodniowy Turniej kandydatów
  Turniej kandydatów
  Mar 10 – Mar 28 całodniowy
  W dniach 10-28 marca 2018 odbędzie się w Berlinie turniej kandydatów z udziałem: Mamedyarov, Kramnik, So, Aronian, Caruana, Ding Liren, Grischuk, Karjakin. Turniej wyłoni przyszłego przeciwnika do meczu o mistrzostwo świata przeciwko obrońcy tytułu Magnusa Carlsena.[...]
  Mar
  16
  pt
  2018
  całodniowy Otwarte ME
  Otwarte ME
  Mar 16 – Mar 29 całodniowy
  Indywidualne Mistrzostwa Europy odbędą się w dniach 16-29 marca 2018 w Batumi (Gruzja). Termin zgłoszeń – 1 luty. Komunikat organizacyjny Źródło Strona ECU
  Kwi
  7
  sob
  2018
  całodniowy ME Kobiet
  ME Kobiet
  Kwi 7 – Kwi 20 całodniowy
  Indywidualne Mistrzostwa Europy Kobiet odbędą się w dniach 7-20 kwietnia 2018 w Wysokich Tatrach (Słowacja). Termin zgłoszeń – 1 marca. Komunikat organizacyjny Źródło
 • Odnośniki

 • Skąd przychodzą

  Free counters! Licznik działa od 29.02.2012
 • Ranking na żywo

  2700chess.com for more details and full list 2700chess.com for more details and full list
 • Codzienne zadania

  Play Computer
 • Zaprenumeruj ten blog

  Wprowadź swój adres email aby zaprenumerować ten blog i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez email.

  Dołącz do 109 pozostałych subskrybentów

%d bloggers like this: