Kalendarz

Paź
9
śr
2019
FIDE Grand Swiss Tournament
Paź 9 – Paź 20 całodniowy

9 – 20.10. 2019, (Isle of Man).

Strona turnieju

W turnieju grać będzie Wojtaszek. Z uwagi na start Carlsena oraz Caruany będziemy oglądać wielkie widowisko!

Informacja na ChessBase News

Paź
14
pon
2019
Mistrzostwa Świata 20 – New Delhi
Paź 14 – Paź 26 całodniowy

W dniach 14-26.10.2019 w New Delhi odbywają się Mistrzostwa Świata juniorek i juniorów do lat 20.

Polskę reprezentowują: Oliwia Kiołbasa, Katarzyna Dwilewicz i Igor Janik.

Strona turnieju

Wyniki open

Wyniki kobiet

Wyniki i partie na ChessBomb

Open

Kobiety

Nasze zawodniczki i zawodnik mają niższe rankingi od innych krajów. Trzymajmy zatem kciuki!

 

Paź
23
śr
2019
DME w Batumi
Paź 23 – Lis 3 całodniowy

W dniach 23.10-03.11.2019 w Batumi odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Europy.

W turnieju otwartym polska drużyna wystąpi w składzie:
Jan Krzysztof Duda, Radosław Wojtaszek, Kacper Piorun, Jacek Tomczak, Kamil Dragun.

Kapitanem jest Bartosz Soćko.

wyniki mężczyzn

W konkurencji kobiet Polskę reprezentują: Monika Soćko, Jolanta Zawadzka, Karina Cyfka, Joanna Majdan, Alicja Śliwicka.

Kapitanem jest Bartłomiej Heberla.

wyniki kobiet

strona mistrzostw

Lis
4
pon
2019
3rd Grand Prix Series, Knockout
Lis 4 – Lis 18 całodniowy

Uczestnicy (Hamburg):

1 Alexander Grischuk Russland
2 Ian Nepomniachtchi Russland
3 Maxime Vachier-Lagrave Frankreich
4 Radoslaw Wojtaszek Polska
 5 Hikaru Nakamura USA
6 Peter Svidler Russland
7 Daniil Dubov Russland
8 Wei Yi China
9 Veselin Topalov Bulgarien
10 Yu Yangyi China
11 Jan-Krzysztof Duda Polska
12 Teimour Radjabov Aserbaidschan
13 Nikita Vitiugov Russland
14 Harikrishna Pentala Indien
15 David Navara Tschechien
16 Dmitry Jakovenko Russland

Informacja na ChessBase News

 

Grand Chess Tour (blitz)
Lis 4 – Lis 11 całodniowy

4 – 11.11 2019, Bukareszt

Grają: Aronian, Karjakin, Artemiev, Mamedyarov, Caruana, Korobov, Giri, So, Anand, Le Quang Liem

Strona turnieju

Grand Chess Tour (rapid)
Lis 4 – Lis 11 całodniowy

4 – 11.11 2019, Bukareszt (Rumania)

Grają: Caruana, Mamedyarov, So, Korobov, Artemiev, Giri, Karjakin, Le Quang Liem, Anand, Aronian

Lis
9
sob
2019
European Club Cup
Lis 9 – Lis 17 całodniowy

9 – 17.10. 2019, Budva (Montenegro)

Strona turnieju

Lis
20
śr
2019
Grand Chess Tour (rapid)
Lis 20 – Lis 27 całodniowy

20 – 27.11.2019, Calcutta (Indie)

Grają: Carlsen, Nakamura, So, Nepomniachtchi, Giri, Ding Liren, Anand, Aronian and 2 more players

Strona turnieju

Gru
10
wt
2019
4th Grand Prix Series, Knockout
Gru 10 – Gru 24 całodniowy

10 – 24.12.2019, Tel-Aviv

Grają: Mamedyarov, Vachier-Lagrave, Giri, So, Aronian, Nepomniachtchi, Karjakin, Yu Yangyi, Radjabov, Topalov, Jakovenko, Navara, Wojtaszek, Wei Yi, Harikrishna and 1 more player

 

URL Trackback

Trackback - notka

Komentowanie wyłączone.

  • Szukaj:
  • Odnośniki

  • Skąd przychodzą

    Free counters! Licznik działa od 29.02.2012
  • Ranking na żywo

    2700chess.com for more details and full list 2700chess.com for more details and full list
  • Codzienne zadania

    Play Computer
  • Zaprenumeruj ten blog

    Wprowadź swój adres email aby zaprenumerować ten blog i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez email.

    Dołącz do 161 pozostałych subskrybentów

%d bloggers like this: