URL Trackback

Trackback - notka

Jedna odpowiedź

  • Radko

    Nie będzie tak źle. Zobaczymy teraz częściej w akcji Wojtaszka. Na razie wygrał turniej w Zurichu. Następne zwycięstwo będzie w Bazylei. Potem będzie Holandia itd.

Dodaj komentarz

Musisz sięzalogować aby móc komentować.