mar
12

radziewicz02

Dzisiaj zakończył się w Budapeszcie turniej kołowy (First Saturday IM March 2014 ) z udziałem WGM Iwety Rajlich.  Nasza arcymistrzyni zajęła ostatecznie bardzo dobre drugie miejsce.

Końcowe wyniki: link

URL Trackback

Trackback - notka

Komentarzy: 3

Dodaj komentarz

Musisz sięzalogować aby móc komentować.