Lis
14

W dniach 4-14 listopada w Shenzhen (Chiny) odbył się dwukołowy turniej z udziałem:

  1. Ding, Liren 2816
  2. Giri, Anish 2780
  3. Vachier-Lagrave, Maxime 2778
  4. Yu, Yangyi 2764
  5. Wojtaszek, Radosław 2749
  6. Witiugow, Nikita 2709

Fundusz nagród wynosił 90.000 USD (pierwsza nagroda 20.000 USD). Tempo gry: 90 minut na 40 ruchów, następnie 30 minut na zakończenie partii + 30 sekund od pierwszego posunięcia.

Niestety nasz arcymistrz po niedawnym zwycięstwie w Isle of Man, tym razem zawiódł i uplasował się na ostatnim miejscu.

Informacja na ChessBase News

Transmisja na ChessBomb

 

URL Trackback

Trackback - notka

Komentarzy: 9

  • Wyniki 1 rundy

    Giri, Anish-Ding, Liren ½-½
    Vitiugov, Nikita_Vachier-Lagrave, Maxime ½-½
    Yu, Yangyi-Wojtaszek, Radosław ½-½

  • Wyniki 2 rundy

    Ding, Liren-Vachier-Lagrave, Maxime ½-½
    Giri, Anish-Yu, Yangyi ½-½
    Wojtaszek, Radosław-Vitiugov, Nikita ½-½

  • Wyniki 3 rundy

    Vachier-Lagrave, Maxime-Wojtaszek, Radosław ½-½
    Vitiugov, Nikita-Giri, Anish ½-½
    Yu, Yangyi-Ding, Liren ½-½
    ////////////////////////////////
    Informacja na ChessBase News: https://de.chessbase.com/post/du-te-cup-3-runden-6-spieler-9-remis

  • Wyniki 4 rundy

    Vachier-Lagrave, Maxime-Yu, Yangyi ½-½
    Vitiugov, Nikita-Ding, Liren ½-½
    Wojtaszek, Radosław-Giri, Anish ½-½

    /////////////////////////////////////

  • Wyniki 5 rundy

    Ding, Liren-Wojtaszek, Radosław 1-0
    Giri, Anish-Vachier-Lagrave, Maxime ½-½
    Yu, Yangyi-Vitiugov, Nikita 1-0

    //////////////////////////////////
    Stan po 5 partiach
    1-2.Ding, Liren 3 (7)
    Yu, Yangyi 3 (7)
    3-4.Giri, Anish 2.5 (6.25)
    Vachier-Lagrave, Maxime 2.5 (6.25)
    5-6.Vitiugov, Nikita 2 (5)
    Wojtaszek, Radosław 2 (5)
    ///////////////////////////////////////

  • Wyniki 6 rundy

    Ding, Liren-Giri, Anish ½-½
    Vachier-Lagrave, Maxime-Vitiugov, Nikita ½-½
    Wojtaszek, Radosław-Yu, Yangyi ½-½
    /////////////////////////////////////////////
    Aktualna sytuacja
    1-2.Ding, Liren 3.5 (10)
    Yu, Yangyi 3.5 (9.75)
    3-4.Giri, Anish 3 (9.25)
    Vachier-Lagrave, Maxime 3 (8.75)
    5-6.Wojtaszek, Radosław 2.5 (7.75)
    Vitiugov, Nikita 2.5 (7.5)

  • Wyniki 7 rundy

    Vachier-Lagrave, Maxime-Ding, Liren 1-0
    Vitiugov, Nikita-Wojtaszek, Radosław 1-0
    Yu, Yangyi-Giri, Anish ½-½
    Stan po 7 partiach
    1-2.Vachier-Lagrave, Maxime 4 (13.75)
    Yu, Yangyi 4 (13.25)
    3-5.Giri, Anish 3.5 (12.5)
    Ding, Liren 3.5 (11.75)
    Vitiugov, Nikita 3.5 (11.25)
    6.Wojtaszek, Radosław 2.5 (9.5)

    ///////////////////////////////////////////
    Informacja na ChessBase News: https://de.chessbase.com/post/shenzhen-masters-maxime-vachier-lagrave-beendet-ding-lirens-serie

  • Wyniki 8 rundy:

    Ding, Liren-Yu, Yangyi 1-0
    Giri, Anish-Vitiugov, Nikita ½-½
    Wojtaszek, Radosław-Vachier-Lagrave, Maxime ½-½

    Aktualny stan
    1-2.Vachier-Lagrave, Maxime 4.5 (17.75)
    Ding, Liren 4.5 (17.25)
    3-5.Giri, Anish 4 (16.25)
    Yu, Yangyi 4 (15.5)
    Vitiugov, Nikita 4 (15.25)
    6.Wojtaszek, Radosław 3 (12.5)

    /////////////////////////////////////////

  • Wyniki 9 rundy

    Vachier-Lagrave, Maxime-Giri, Anish ½-½
    Vitiugov, Nikita-Yu, Yangyi ½-½
    Wojtaszek, Radosław-Ding, Liren ½-½

    Sytuacja po 9 partiach

    1-2.Vachier-Lagrave, Maxime 5 (22.25)
    Ding, Liren 5 (21.25)
    3-5.Giri, Anish 4.5 (20.75)
    Yu, Yangyi 4.5 (19.75)
    Vitiugov, Nikita 4.5 (19.5)
    6.Wojtaszek, Radosław 3.5 (16.5)

Dodaj komentarz

Musisz sięzalogować aby móc komentować.

  • Szukaj:
  • Nadchodzące wydarzenia

    Lut
    17
    pon
    2020
    całodniowy Cannes Open
    Cannes Open
    Lut 17 – Lut 23 całodniowy
    Turniej z udziałem Daniela Sadzikowskiego i Grzegorza Nasuty. Partie i wyniki na ChessBomb Strona turnieju
    Lut
    22
    sob
    2020
    całodniowy 1 liga niemiecka
    1 liga niemiecka
    Lut 22 – Lut 23 całodniowy
    Rundy 8 – 9 ligi niemieckiej (bundesligi) odbędą się w ten weekend z udziałem Polaków. Transmisja partii na żywo Strona ligi
    Mar
    1
    nie
    2020
    całodniowy 3rd Women FIDE GP Series 2019/20
    3rd Women FIDE GP Series 2019/20
    Mar 1 – Mar 14 całodniowy
    Strona turnieju Uczestniczki: 1. Aleksandra Goryachkina (Rosja), 2. Alexandra Kosteniuk (Rosja), 3. Zhao Xue (Chiny), 4. Antoaneta Stefanova (Bułgaria), 5. Harika Dronavalli (Indie), 6. Anna Muzychuk (Ukraina), 7. Mariya Muzychuk (Ukraina), 8. Pia Cramling (Szwecja),[...]
    Mar
    15
    nie
    2020
    całodniowy Candidates Tournament 2020
    Candidates Tournament 2020
    Mar 15 – Kwi 5 całodniowy
    Turniej kandydatów odbędzie się w dniach 15 marca – 5 kwietnia w Jekaterinenburgu (Rosja). Rywalizować będą ze sobą 8 arcymistrzów. Zwycięzca zmierzy się z mistrzem świata Magnusem Carlsenem. Mecz ma odbyć się w listopadzie 2020[...]
  • Odnośniki

  • Skąd przychodzą

    Free counters! Licznik działa od 29.02.2012
  • Ranking na żywo

    2700chess.com for more details and full list 2700chess.com for more details and full list
  • Codzienne zadania

    Play Computer
  • Zaprenumeruj ten blog

    Wprowadź swój adres email aby zaprenumerować ten blog i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez email.

    Dołącz do 169 pozostałych subskrybentów

%d bloggers like this: