Lis
14

W dniach 4-14 listopada w Shenzhen (Chiny) odbył się dwukołowy turniej z udziałem:

  1. Ding, Liren 2816
  2. Giri, Anish 2780
  3. Vachier-Lagrave, Maxime 2778
  4. Yu, Yangyi 2764
  5. Wojtaszek, Radosław 2749
  6. Witiugow, Nikita 2709

Fundusz nagród wynosił 90.000 USD (pierwsza nagroda 20.000 USD). Tempo gry: 90 minut na 40 ruchów, następnie 30 minut na zakończenie partii + 30 sekund od pierwszego posunięcia.

Niestety nasz arcymistrz po niedawnym zwycięstwie w Isle of Man, tym razem zawiódł i uplasował się na ostatnim miejscu.

Informacja na ChessBase News

Transmisja na ChessBomb

 

URL Trackback

Trackback - notka

Komentarzy: 9

  • Wyniki 1 rundy

    Giri, Anish-Ding, Liren ½-½
    Vitiugov, Nikita_Vachier-Lagrave, Maxime ½-½
    Yu, Yangyi-Wojtaszek, Radosław ½-½

  • Wyniki 2 rundy

    Ding, Liren-Vachier-Lagrave, Maxime ½-½
    Giri, Anish-Yu, Yangyi ½-½
    Wojtaszek, Radosław-Vitiugov, Nikita ½-½

  • Wyniki 3 rundy

    Vachier-Lagrave, Maxime-Wojtaszek, Radosław ½-½
    Vitiugov, Nikita-Giri, Anish ½-½
    Yu, Yangyi-Ding, Liren ½-½
    ////////////////////////////////
    Informacja na ChessBase News: https://de.chessbase.com/post/du-te-cup-3-runden-6-spieler-9-remis

  • Wyniki 4 rundy

    Vachier-Lagrave, Maxime-Yu, Yangyi ½-½
    Vitiugov, Nikita-Ding, Liren ½-½
    Wojtaszek, Radosław-Giri, Anish ½-½

    /////////////////////////////////////

  • Wyniki 5 rundy

    Ding, Liren-Wojtaszek, Radosław 1-0
    Giri, Anish-Vachier-Lagrave, Maxime ½-½
    Yu, Yangyi-Vitiugov, Nikita 1-0

    //////////////////////////////////
    Stan po 5 partiach
    1-2.Ding, Liren 3 (7)
    Yu, Yangyi 3 (7)
    3-4.Giri, Anish 2.5 (6.25)
    Vachier-Lagrave, Maxime 2.5 (6.25)
    5-6.Vitiugov, Nikita 2 (5)
    Wojtaszek, Radosław 2 (5)
    ///////////////////////////////////////

  • Wyniki 6 rundy

    Ding, Liren-Giri, Anish ½-½
    Vachier-Lagrave, Maxime-Vitiugov, Nikita ½-½
    Wojtaszek, Radosław-Yu, Yangyi ½-½
    /////////////////////////////////////////////
    Aktualna sytuacja
    1-2.Ding, Liren 3.5 (10)
    Yu, Yangyi 3.5 (9.75)
    3-4.Giri, Anish 3 (9.25)
    Vachier-Lagrave, Maxime 3 (8.75)
    5-6.Wojtaszek, Radosław 2.5 (7.75)
    Vitiugov, Nikita 2.5 (7.5)

  • Wyniki 7 rundy

    Vachier-Lagrave, Maxime-Ding, Liren 1-0
    Vitiugov, Nikita-Wojtaszek, Radosław 1-0
    Yu, Yangyi-Giri, Anish ½-½
    Stan po 7 partiach
    1-2.Vachier-Lagrave, Maxime 4 (13.75)
    Yu, Yangyi 4 (13.25)
    3-5.Giri, Anish 3.5 (12.5)
    Ding, Liren 3.5 (11.75)
    Vitiugov, Nikita 3.5 (11.25)
    6.Wojtaszek, Radosław 2.5 (9.5)

    ///////////////////////////////////////////
    Informacja na ChessBase News: https://de.chessbase.com/post/shenzhen-masters-maxime-vachier-lagrave-beendet-ding-lirens-serie

  • Wyniki 8 rundy:

    Ding, Liren-Yu, Yangyi 1-0
    Giri, Anish-Vitiugov, Nikita ½-½
    Wojtaszek, Radosław-Vachier-Lagrave, Maxime ½-½

    Aktualny stan
    1-2.Vachier-Lagrave, Maxime 4.5 (17.75)
    Ding, Liren 4.5 (17.25)
    3-5.Giri, Anish 4 (16.25)
    Yu, Yangyi 4 (15.5)
    Vitiugov, Nikita 4 (15.25)
    6.Wojtaszek, Radosław 3 (12.5)

    /////////////////////////////////////////

  • Wyniki 9 rundy

    Vachier-Lagrave, Maxime-Giri, Anish ½-½
    Vitiugov, Nikita-Yu, Yangyi ½-½
    Wojtaszek, Radosław-Ding, Liren ½-½

    Sytuacja po 9 partiach

    1-2.Vachier-Lagrave, Maxime 5 (22.25)
    Ding, Liren 5 (21.25)
    3-5.Giri, Anish 4.5 (20.75)
    Yu, Yangyi 4.5 (19.75)
    Vitiugov, Nikita 4.5 (19.5)
    6.Wojtaszek, Radosław 3.5 (16.5)

Dodaj komentarz

Musisz sięzalogować aby móc komentować.

  • Szukaj:
  • Nadchodzące wydarzenia

    Gru
    11
    wt
    2018
    całodniowy London Chess Classic
    London Chess Classic
    Gru 11 – Gru 16 całodniowy
    Turniej z udziałem: Caruana, Vachier-Lagrave, Aronian, Nakamura. Obszerna informacja na stronie turnieju: link.
    Gru
    13
    czw
    2018
    całodniowy 9. Sharjah Chess Cup for Women
    9. Sharjah Chess Cup for Women
    Gru 13 – Gru 21 całodniowy
    W dniach 13-21 grudnia 2018 w Szardży (ZEA) odbywa się 9 edycja Międzynarodowego Pucharu Kobiet. Polskę reprezentują: Monika Soćko (KSz GKS Hetman Katowice), Karina Szczepkowska (KSz Stilon Gorzów Wlkp.) oraz Oliwia Kiołbasa (MUKS Stoczek 45 Białystok). wyniki strona Źródło  [...]
    Sty
    19
    sob
    2019
    całodniowy Tata Steel Masters 2019
    Tata Steel Masters 2019
    Sty 19 – Sty 27 całodniowy
    Bardzo silny turniej z udziałem: Carlsen, Mamedyarov, Ding Liren, Giri, Kramnik, Anand, Nepomniachtchi, Radjabov, Duda, Shankland, Vidit. Więcej informacji na stronie turnieju: link.
  • Odnośniki

  • Skąd przychodzą

    Free counters! Licznik działa od 29.02.2012
  • Ranking na żywo

    2700chess.com for more details and full list 2700chess.com for more details and full list
  • Codzienne zadania

    Play Computer
  • Zaprenumeruj ten blog

    Wprowadź swój adres email aby zaprenumerować ten blog i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez email.

    Dołącz do 140 pozostałych subskrybentów

%d bloggers like this: