Gru
11

W dniach 4-11. 12. 2018 we Wrocławiu odbyło się spotkanie pomiędzy reprezentacją Polski Kobiet, a drużyną Reszty Świata Kobiet.
Zawodniczki zmierzyły się ze sobą w szachach klasycznych, szybkich oraz baskijskich!

Składy drużyn: Polska
GM Monika Soćko                2463   Znalezione obrazy dla zapytania flaga polski
WGM Jolanta Zawadzka      2407   Znalezione obrazy dla zapytania flaga polski
IM Karina Szczepkowska     2404   Znalezione obrazy dla zapytania flaga polski
WGM Klaudia Kulon             2327   Znalezione obrazy dla zapytania flaga polski
WIM Anna Warakomska       2233   Znalezione obrazy dla zapytania flaga polski

Reprezentacja Reszty Świata:
GM Dronavalli Harika           2498   Znalezione obrazy dla zapytania flaga indii  INDIE
IM Elisabeth Paehtz              2495   Znalezione obrazy dla zapytania flaga niemiec  NIEMCY
IM Lela Javakhishvili            2477   Znalezione obrazy dla zapytania gruzja flaga GRUZJA
IM Zhansaya Abdumalik       2473  Znalezione obrazy dla zapytania flaga kazachstanu  KAZACHSTAN
IM Almira Skripchenko         2408   Znalezione obrazy dla zapytania flaga francji  FRANCJA

(fotografia: Bogdan Stawarz)

Wyniki poszczególnych konkurencji:

Szachy Klasyczne
Szachy Baskijskie
Szachy Szybkie

Wszystkie partie Mecz można zobaczyć w serwisie Chess24!

Partie i wyniki na ChessBomb: link.

Źródło: Strona meczu link.

Dodatkowe informacje na stronie PZSzach: link.

URL Trackback

Trackback - notka

Komentarzy: 6

  • Runda 1

    Harika, Dronavalli-Warakomska, Anna 0-1
    Javakhishvili, Lela-Soćko, Monika 1-0
    Kulon, Klaudia-Skripchenko, Almira 1-0
    Szczepkowska-Horowska, Karina-Abdumalik, Zhansaya 1-0
    Zawadzka, Jolanta-Paehtz, Elisabeth remis
    //////////////////////////////
    Mecz wygrany w stosunku 3.5-1.5!

  • Runda 2

    Abdumalik, Zhansaya-Kulon, Klaudia 1-0
    Javakhishvili, Lela-Szczepkowska-Horowska, Karina 0-1
    Skripchenko, Almira-Zawadzka, Jolanta ½-½
    Soćko, Monika-Harika, Dronavalli ½-½
    Warakomska, Anna-Paehtz, Elisabeth 0-1
    ////////////////////////////
    Reszta Świata wygrała 3-2. Po dwóch meczach jest 5.5-4.5 dla Polski!

  • Runda 3

    Harika, Dronavalli-Szczepkowska-Horowska, Karina ½-½
    Kulon, Klaudia-Javakhishvili, Lela ½-½
    Paehtz, Elisabeth-Soćko, Monika ½-½
    Warakomska, Anna-Skripchenko, Almira 0-1
    Zawadzka, Jolanta-Abdumalik, Zhansaya 0-1
    ////////////////////////////////////

    Reszta Świata wygrała 3.5-1.5. Po trzech rundach Polska przegrywa 8-7.

  • Runda 4

    Abdumalik, Zhansaya-Warakomska, Anna 1-0
    Harika, Dronavalli-Kulon, Klaudia 0-1
    Javakhishvili, Lela-Zawadzka, Jolanta ½-½
    Soćko, Monika-Skripchenko, Almira ½-½
    Szczepkowska-Horowska, Karina-Paehtz, Elisabeth ½-½

    /////////////////////////////////////
    Remis 2.5-2.5 i ogólny stan meczu 10.5-9.5 dla przeciwniczek polskich zawodniczek.

  • Runda 5

    Paehtz, Elisabeth-Kulon, Klaudia ½-½
    Skripchenko, Almira-Szczepkowska-Horowska, Karina ½-½
    Soćko, Monika-Abdumalik, Zhansaya 1-0
    Warakomska, Anna-Javakhishvili, Lela 0-1
    Zawadzka, Jolanta-Harika, Dronavalli 1-0

    //////////////////////////////

    Wygrana Polek 3-2. Stan meczu: 12.5-12.5!

  • Informacja na ChessBase News: https://de.chessbase.com/post/krystyna-holuj-radzikowska-memorial

    ——————————
    Szachy baskijskie: Partie i wyniki na ChessBomb: https://www.chessbomb.com/arena/2018-radzikowska-memorial

Dodaj komentarz

Musisz sięzalogować aby móc komentować.

  • Szukaj:
  • Nadchodzące wydarzenia

    Cze
    18
    wt
    2019
    całodniowy Summer Chess Classic
    Summer Chess Classic
    Cze 18 – Cze 28 całodniowy
    Turniej kołowy z udziałem Jana Dudy i Darisza Świercza (USA). Strona turnieju  
    Cze
    24
    pon
    2019
    całodniowy Grand Chess Tour (Zagrzeb)
    Grand Chess Tour (Zagrzeb)
    Cze 24 – Lip 9 całodniowy
    Grają: Carlsen, Nakamura, Vachier-Lagrave, Caruana, Mamedyarov, Ding Liren, Aronian, So, Nepomniachtchi, Kramnik, Giri, Anand Strona turnieju
    Cze
    29
    sob
    2019
    całodniowy Hainan Danzhou
    Hainan Danzhou
    Cze 29 – Lip 8 całodniowy
    Turniej z udziałem: Artemiev, Yu Yangyi, Rapport, Wei Yi, Wang Hao, Vidit, Amin Strona turnieju
    Lip
    13
    sob
    2019
    całodniowy Dortmund Sparkassen
    Dortmund Sparkassen
    Lip 13 – Lip 21 całodniowy
    Turniej z udziałem: Nepomniachtchi, Dominguez Perez, Radjabov, Wojtaszek, Rapport Strona turnieju  
  • Odnośniki

  • Skąd przychodzą

    Free counters! Licznik działa od 29.02.2012
  • Ranking na żywo

    2700chess.com for more details and full list 2700chess.com for more details and full list
  • Codzienne zadania

    Play Computer
  • Zaprenumeruj ten blog

    Wprowadź swój adres email aby zaprenumerować ten blog i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez email.

    Dołącz do 147 pozostałych subskrybentów

%d bloggers like this: