Lut
11

link

URL Trackback

Trackback - notka

Komentarzy: 6

 • Editor

  „(…)Po raz pierwszy w historii FIDE – World Chess Federation wyznaczyła datę tak późno. Wynikało to z faktu, że od marca do listopada 2018 tzw. „opcję”, czyli prawa do organizacji imprezy miała Polska. Pod koniec listopada nasz kraj zrezygnował z praw do organizacji i FIDE wtedy rozpoczęło poszukiwanie nowego organizatora”. https://www.facebook.com/KochamSzachy/posts/2296056190608299

 • Abrams50

  Według Pana Jedynaka drużyny, które zdecydują się wziąć udział w mistrzostwach to totalni amatorzy. Panie Jedynak proszę to powiedzieć drużynie z chiń albo z rosji. Pewnie jak to usłyszą to pękną że śmiechu. Zresztą widać że Pan Jedynak robi kolejną gafę. Przypominam że nadal nie dał Pan żadnej publicznej odpowiedzi dlaczego PZSzach zrezygnowało z należnych mu 30.000 EUR przy przejściu Darka Świercza do federacji amerykańskiej.
  A teraz dochodzi jeszcze jedna sprawa dotycząca rezygnacji z organizacji DMŚ i postawienie FIDE i innych federacji w trudnej sytuacji. Wygląda na to że właśnie Pan Jedynak i jego zarząd zachowali się tutaj jak kompletni amatorzy.

 • sceptyk

  Kolejna kompromitacja. Najpierw oddali Świercza za darmo, a teraz walkower w DMŚ! Czy tylko nas zaskoczono terminem? Czy pozostałe reprezentacje też się wycofują? Brak profesjonalizmu zarówno ze strony FIDE, jak i PZSzach.

 • Marcin

  Skandal. Podobno szkoda im bylo kasy na to, zeby sie mlodziez ogrywala. A 30 tys euro za Swiercza odpuscili. Gdzie sie maja ci mlodzi ogrywac? W turniejach o pietruche w Pcimiu Dolnym? Absolutny skandal. Tlumaczenie prezesa, ze wszystko przez FIDE jest smieszne, bo PZSZACH mial prawa do organizacji tej imprezy i z niej zrezygnowal. To przyczynilo sie do problemow z organizacja i FIDE ostatecznie wystawila termin, jaki wystawila. SKANDAL I KOMPROMITACJA

 • Editor

  Michal Krasenkow: „Jakie 30K? Kto by je zapłacił 😄😄😄? Jedyna różnica polegałaby na tym, że Darek musiałby odbyć dwuletnią karencję – i tyle”.

Dodaj komentarz

Musisz sięzalogować aby móc komentować.

 • Szukaj:
 • Nadchodzące wydarzenia

  Sie
  16
  pt
  2019
  całodniowy Sinquefield Cup
  Sinquefield Cup
  Sie 16 – Sie 30 całodniowy
  W dniach 16 – 30 sierpnia 2019, w Saint Louis (USA), odbywa się turniej z udziałem: Carlsen, Caruana, Ding Liren, Giri, Vachier-Lagrave, So, Nepomniachtchi, Aronian, Mamedyarov, Anand, Karjakin, Nakamura. Strona turnieju Wyniki i partie na ChessBomb
  Sie
  17
  sob
  2019
  całodniowy Festiwal im. Akiby Rubinsteina
  Festiwal im. Akiby Rubinsteina
  Sie 17 – Sie 25 całodniowy
  W dniach 17-25 sierpnia 2019 r. odbędzie się w Polanicy Zdroju 55 Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina. Szczegóły na stronie imprezy: link.
 • Odnośniki

 • Skąd przychodzą

  Free counters! Licznik działa od 29.02.2012
 • Ranking na żywo

  2700chess.com for more details and full list 2700chess.com for more details and full list
 • Codzienne zadania

  Play Computer
 • Zaprenumeruj ten blog

  Wprowadź swój adres email aby zaprenumerować ten blog i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez email.

  Dołącz do 154 pozostałych subskrybentów

%d bloggers like this: