gru
04

Nasze turnieje
Szachy to piękno rywalizacji. U nas dodatkowo – intelektualna projekcja mózgu, tworzenie pięknych partii. Oczywiście przez samych graczy. Partii porównywalnych do Nieśmiertelnej partii Andersena, które mogą jak ona przejść do historii szachów. U nas każdy może tego dokonać.

W szachach tradycyjnych rywalizacja polega na wygraniu w turnieju z jak największą liczbą
przeciwników. U nas, polega na wygraniu pozycji z edukacyjnym komputerem szybciej od innych. Gramy na czas. Jest to bardzo emocjonujące ale nie stresujące, bo każdy jeśli nie osiągnie określonej w treści zadania  wygranej, może cofać ruchy i szukać nowej drogi do zwycięstwa. Zero stresu.

Jest jeszcze jedna zasadnicza różnica. W turniejach tradycyjnych na 100 zawodników zawsze jest 2-3 faworytów, najlepszych, i oni z reguły wygrywają. 97 pozostałych to dostarczyciele punktów, a inaczej, chłopcy do bicia. Nie jesteś w gronie faworytów? Ok., przyjdź do nas, zagraj i odzyskaj wiarę w siebie. U nas nie ma faworytów. Znikają w tłumie 97 pozostałych graczy. Wszyscy mają takie same szanse. Wygraj i zostań zwycięzcą.

Granie w Goldchess – online nie koliduje z turniejami stacjonarnymi, możesz grać tu i tu, wzbogacając szachowy potencjał.
Jednocześnie, Goldchess to XXII wiek w szachach. Jak zobaczysz mecz Carlsen – Nepomniachtchi 2021 i nasz replay tego meczu, od razu zrozumiesz różnicę. Tak będę grali szachiści w meczu o mistrzostwo świata za kilkanaście lat. Przyczyni się do tego Goldchess. My to po prostu nowatorskie koncepcje, nowe techniki i wizje ataków, zmodernizowane otwarcia. Intuicyjna gra w debiucie. Uczymy jak grać w szachy pięknie i skutecznie oraz jak wygrywać trudne pozycje. Generalnie każdy kto pozna i opanuje nasze techniki będzie zdecydowanie lepszy od dotychczasowych przeciwników na swoim poziomie.

Zatem zapraszamy do naszego Training Box i naszych turniejów. https://www.goldchess.com/pl/

Ucz się, graj i bądź lepszy. Goldchess team

Aktualnie u nas w turnieju Top replay meczu Carlsen-Nepo, czyli te same partie w wizji Goldchess.

Odkryj je sam.

 

URL Trackback

Trackback - notka

Dodaj komentarz

Musisz sięzalogować aby móc komentować.

 • Szukaj:
 • Nadchodzące wydarzenia

  maj
  29
  pon.
  2023
  całodniowy Norway Chess
  Norway Chess
  maj 29 – cze 9 całodniowy
  Turniej z udziałem Carlsen, Firouzja, Giri, Nakamura, Caruana, So, Mamedyarov, Abdusattorov, Gukesh. Strona turnieju Partie i wyniki na chess24
  cze
  3
  sob.
  2023
  całodniowy Saint Louis Chess Club
  Saint Louis Chess Club
  cze 3 – cze 13 całodniowy
  Więcej informacji o turnieju.
 • Odnośniki

 • Skąd przychodzą

  Free counters! Licznik działa od 29.02.2012
 • Ranking na żywo

  2700chess.com for more details and full list 2700chess.com for more details and full list
 • Codzienne zadania

  Play Computer
 • Zaprenumeruj ten blog

  Wprowadź swój adres email aby zaprenumerować ten blog i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez email.

  Dołącz do 156 pozostałych subskrybentów

%d bloggers like this: