URL Trackback

Trackback - notka

Komentarzy: 2

  • Editor

    „Kto nie umie grać w szachy zajmuje się trenowaniem innych; kto słabiej gra w szachy uczy innych jak trenować innych; kto gra najsłabiej to pisze książki szachowe”. -Jedynak

  • Sonix

    Co ruch to gafa. Panie prezesie niech pan się w końcu ogarnie. Wygadywanie takich głupstw i obrażanie nimi osób bądź co bądź budujących polskie środowisko szachowe, nie przystoi osobie na takim stanowisku na jakim pan się znajduje. Powinien Pan łagodzić spory a nie je podsycać.

Dodaj komentarz

Musisz sięzalogować aby móc komentować.