cze
21

Goldchess – u progu XXII wieku.

Goldchess ma nieograniczone możliwości. Z racji tego, że wszyscy grają u nas od podanej pozycji z jednym i tym samym przeciwnikiem, naszym edukacyjnym komputerem, w naszych turniejach może grać jednocześnie nieograniczona ilość uczestników.

Nawet milion. Każdy ma swój program w komputerze i gra z nim indywidualnie. I to jest nasza podstawowa idea, cel i marzenie. Milion graczy w jednym turnieju. Ponieważ na stronach szachowych w Internecie zarejestrowanych jest ogólnie ponad 60 milionów szachistów, mogłoby się wydawać że zgromadzenie w u nas w jednym turnieju miliona uczestników jest bardzo proste. Praktycznie okazuje się że nie jest.

Do szachistów jakby nie dociera nasza idea (trudno im pojąć) i jesteśmy jakby na innych falach. Odbieramy to tak że my (Goldchess) jesteśmy w XXI wieku, u progu XXII, a szachiści w średniowieczu. Być może w świadomości szachistów głęboko zakorzenione są aktualne realia turniejów stacjonarnych, w których przeciętnie gra 100 zawodników, 300-500 to już rewelacji a 1000, sensacja na cały świat. A tu nagle milion. Nie do wiary! Mrzonka.

Niestety, nie. Ale rozumiemy to. Ograniczenia jakie mają turnieje stacjonarne, ilość miejsc na sali, system gry nie dają możliwości aby zagrał milion szachistów, stąd niedowierzanie. A u nas tak, jest to jak najbardziej możliwe. Jako jedyni na świecie mamy możliwość przeprowadzenia w ciągu godziny czy nawet pół, turnieju online dla miliona uczestników. No i trzeba tu nieskromnie dodać że wtedy pula nagród będzie też parę okrągłych milionów.

Ponadto, wiecie co to może być za frajda wyróżnić się, wygrać nagrodę i zostawić w pokonanym polu 999 tysięcy 900 graczy?? (100 najlepszych nagradzamy). Przebić się w gronie miliona przeciwników, mega kosmiczna satysfakcja. Dlatego wierzymy mocno że nasza idea zakiełkuje w końcu w szachowym świecie i zagra u nas online milion uczestników. I tu uchylę rąbka tajemnicy. To stanie się w okresie do dwóch lat. Nie później. Ale aby  wygrać, trzeba mieć u nas praktykę.

Dlatego zapraszamy już dziś wszystkich z całego świata, sformujcie pierwszy tysiąc graczy, jak rzymski legion, a kolejne tysiące szachistów dołączą już w ekspresowym tempie. Im dłużej ktoś będzie grał tym większe będzie miał szanse wygrania nagrody w milionowym turnieju. Dorzucę jeszcze jedno dla uspokojenia. U nas nie ma tak jak w tradycyjnych turniejach ze praktycznie wygrywają nagrody szachiści o najwyższych notowaniach – rankingach. U nas wygrywa ten, kto pierwszy znajdzie drogę do oczekiwanej wygranej i uwierzcie nam, arcymistrz nie ma większych szans od pierwszego z brzegu amatora, Taka jest specyfika Goldchess. Zagrajcie na początek parę turniejów i bardzo szybko się o tym przekonacie.

Zapraszamy na początek do cotygodniowego turnieju Challenge, gdzie można grać opłacając wpisowe lub bezpłatnie. Na razie budujemy pierwszy tysiąc graczy. Otrzymają oni u nas specjalne przywileje.
link: https://www.goldchess.com/pl
==================================
Arthur
Goldchess Assistant
„www.goldchess.com”

URL Trackback

Trackback - notka

Dodaj komentarz

Musisz sięzalogować aby móc komentować.

 • Szukaj:
 • Nadchodzące wydarzenia

 • Odnośniki

 • Skąd przychodzą

  Free counters! Licznik działa od 29.02.2012
 • Ranking na żywo

  2700chess.com for more details and full list 2700chess.com for more details and full list
 • Codzienne zadania

  Play Computer
 • Zaprenumeruj ten blog

  Wprowadź swój adres email aby zaprenumerować ten blog i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez email.

  Dołącz do 155 pozostałych subskrybentów

%d bloggers like this: