sie
04

W dzisiejszej 3 rundzie zadebiutował w Tromso lider polskich szachów Radosław Wojtaszek, który zmierzył szable z silniejszym rankingowo Kubańczykiem. Polak zagrał swój ulubiony system i partia zakończyła się po interesującym przebiegu wynikiem remisowym.

Wygląda na to, że ten ostry wariant jest popularny w środowisku naszych wyczynowców.

Partia 1

Partia 2

Partia 3

 

URL Trackback

Trackback - notka

Dodaj komentarz

Musisz sięzalogować aby móc komentować.