sty
05

Sukcesem naszej młodzieży zakończył się XXI Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Krakowie, który odbył się w czasie 27.12.2010-04.01.2011. Marcin Sieciechowicz zajął w ogólnej klasyfikacji drugie miejsce i jednocześnie wywalczył sobie awans do tegorocznego finału mistrzostw Polski mężczyzn. Kamil Dragun – mistrz świata do lat 16 uplasował się na czwartej pozycji. Znakomicie spisał się 13-letni Jan-Krzysztof Duda, który znalazł się na ósmym miejscu.

Marcin Sieciechowicz

Kamil Dragun

Jan Krzysztof Duda

W klasyfikacji kobiet zwyciężyła Katarzyna Toma, która wypełniła kolejną normę na arcymistrzynię i awansowała do finału mistrzostw Polski kobiet.

Jedna odpowiedź

• Dobrze, że chociaż możemy pochwalić się doskonałymi wynikami szachów młodzieżowych. Myślę, że J-K Duda to duża nadzieja naszych szachów, jak na razie chłopak ostro progresuje.