kw.
09

Dzień Dobry!!

Zwracam się do Pana z zapytaniem i prośbą. Może będzie Pan w stanie mi pomóc.

Otóż już od jakiegoś czasu śledzę różnego rodzaju strony szachowe, ponieważ bardzo mi zależy żeby kupić pozycje o których zaraz napiszę.

Mianowicie, kiedys w w 1990 r  ukazały się książeczki…CAISSA-suplement z bohaterem w tytule…Fischer R.

Udało mi się zdobyc numer pierwszy i drugi, ale widzę ze nie wszystkie partie Fischera które są ujęte na tylnej okładce zostały przedstawione.

Drugi numer kończy sie  partią nr.322 z roku 1962 graną przez Fischera z Larsenem w meczu pokazowym w Kopenhadze.

Czy Pan ma orientację, czy ukazały się wtedy kolejne numery tego suplementu ,,Fischer,, żeby móc zebrać te wszystkie partie Fischera, które są pokazane na okładce..??!!!

z szachowym pozdrowieniem

Zdzisław Wróblewski-Toruń

dzidek-torun@wp.pl

Telefon 518143648

 

URL Trackback

Trackback - notka

Dodaj komentarz

Musisz sięzalogować aby móc komentować.

  • Szukaj:
  • Nadchodzące wydarzenia

    wrz
    20
    sob.
    2025
    całodniowy Bundesliga-kobiety
    Bundesliga-kobiety
    wrz 20 – gru 21 całodniowy
    Bundesliga (1.liga) kobiet (z aktywnym udziałem zawodniczek z Polski) odbywa się w ten weekend systemem każdy z każdym. Gospodarzami są TuRa Harksheide, SC 1957 Bad Königshofen i Schachfreunde Deizisau. Dwanaście drużyn będzie rywalizować w 11[...]
    wrz
    27
    sob.
    2025
    całodniowy I Bundesliga open
    I Bundesliga open
    wrz 27 2025 – kw. 26 2026 całodniowy
    W okresie 27.09.2025-26.04.2026 odbywają się rozgrywki I ligi niemieckiej open z udziałem zawodników z Polski. Dodatkowe informacje na  ChessBase Info: 1 runda 2 runda  2 runda cd Niefortunnie wystartował Mateusz Bartel, który reprezentuje barwy klubu[...]
    gru
    26
    pt.
    2025
    całodniowy World Championship (rapid) 2025
    World Championship (rapid) 2025
    gru 26 – gru 28 całodniowy
    26 – 28 Dec 2025, Doha (Qatar)
    mar
    29
    niedz.
    2026
    całodniowy FIDE Candidates 2026
    FIDE Candidates 2026
    mar 29 – kw. 15 całodniowy
    29 Mar – 15 Apr 2026, (Cyprus) Uczestnicy
  • Odnośniki

  • Skąd przychodzą

    Free counters! Licznik działa od 29.02.2012
  • Ranking FIDE na żywo

  • Codzienne zadania

    Play Computer
  • Zaprenumeruj ten blog

    Wprowadź swój adres email, by prenumerować ten blog i mieć informację o nowych wpisach przez email.

%d bloggers like this: