Cze
10

W dniach od 3 do 10 czerwca w Lublinie odbył się IX Międzynarodowy Arcymistrzowski Turniej im. Unii Lubelskiej.

Tabela końcowa po 9 rundach

M-sce Nazwisko Rg Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pkt  TB 1  TB 2
1 GM- Dziuba Marcin 2550- POL * 1 ½ ½ 1 ½ 1 ½ 1 1 7,0 0,0 28,75
2 GM- Romanishin Oleg 2448- UKR 0 * ½ 1 1 0 1 1 ½ 1 6,0 0,0 23,25
3 GM- Cyborowski Łukasz 2534- POL ½ ½ * ½ 1 ½ ½ ½ ½ 1 5,5 0,0 23,00
4 IM- Nguyen Piotr 2438- POL ½ 0 ½ * ½ ½ 0 1 1 1 5,0 0,0 19,25
5 FM- Janik Igor 2422- POL 0 0 0 ½ * 1 1 1 ½ ½ 4,5 1,0 17,00
6 IM- Jarmuła Łukasz 2444- POL ½ 1 ½ ½ 0 * 0 ½ 1 ½ 4,5 0,0 20,50
7 FM- Molenda Marcin 2421- POL 0 0 ½ 1 0 1 * 0 ½ 1 4,0 0,0 15,75
8 FM- Natsidis Christoph 2312- GER ½ 0 ½ 0 0 ½ 1 * 0 1 3,5 0,0 14,50
9 GM- Sergeev Vladimir 2446- UKR 0 ½ ½ 0 ½ 0 ½ 1 * 0 3,0 0,0 13,50
10 IM- Llaneza Vega Marcos 2424- ESP 0 0 0 0 ½ ½ 0 0 1 * 2,0 0,0 7,50

Strona turnieju

Wyniki

URL Trackback

Trackback - notka

Komentarzy: 8

  • Wyniki 1 rundy:
    Cyborowski, Łukasz-Sergeev, Vladimir ½-½
    Janik, Igor-Jarmuła, Lukasz 1-0
    Llaneza Vega, Marcos-Romanishin, Oleg M 0-1
    Molenda, Marcin-Dziuba, Marcin 0-1
    Natsidis, Christoph-Nguyen, Piotr 0-1

  • Skoczek2

    Ciekawa kołówka. Brawa dla organizatorów i powodzenia dla zawodników!

  • Wyniki 2 rundy

    Dziuba, Marcin-Llaneza Vega, Marcos 1-0
    Jarmuła, Łukasz-Molenda, Marcin 0-1
    Natsidis, Christoph-Cyborowski, Łukasz ½-½
    Nguyen, Piotr-Romanishin, Oleg M 0-1
    Sergeev, Vladimir-Janik, Igor ½-½
    Sytuacja po 2 grach
    1-2.Dziuba, Marcin 2 (1)
    Romanishin, Oleg M 2 (1)
    3.Janik, Igor 1.5 (0.5)
    4-7.Sergeev, Vladimir 1 (1.25)
    Cyborowski, Łukasz 1 (0.75)
    Nguyen, Piotr 1 (0.5)
    Molenda, Marcin 1 (0)
    8.Natsidis, Christoph 0.5 (0.5)
    9-10.Jarmuła, Łukasz 0 (0)
    Llaneza Vega, Marcos 0 (0)

  • Wyniki 3 rundy

    Cyborowski, Łukasz-Nguyen, Piotr ½-½
    Janik, Igor-Natsidis, Christoph 1-0
    Llaneza Vega, Marcos-Jarmuła, Łukasz ½-½
    Molenda, Marcin-Sergeev, Vladimir ½-½
    Romanishin, Oleg-Dziuba, Marcin 0-1
    Aktualny stan po 3 partiach
    1.Dziuba, Marcin 3 (4)
    2.Janik, Igor 2.5 (1.75)
    3.Romanishin, Oleg 2 (2)
    4-7.Sergeev, Vladimir 1.5 (2.75)
    Cyborowski, Łukasz 1.5 (1.75)
    Molenda, Marcin 1.5 (1.25)
    Nguyen, Piotr 1.5 (1.25)
    8-10. Natsidis, Christoph 0.5 (0.75)
    Jarmuła, Łukasz 0.5 (0.25)
    Llaneza Vega, Marcos 0.5 (0.25)

  • Wyniki 4 rundy
    Cyborowski, Łukasz-Janik, Igor 1-0
    Jarmuła, Łukasz-Romanishin, Oleg M 1-0
    Natsidis, Christoph-Molenda, Marcin 1-0
    Nguyen, Piotr-Dziuba, Marcin ½-½
    Sergeev, Vladimir-Llaneza Vega, Marcos 0-1

    Sytuacja po 4 rundzie

    1.Dziuba, Marcin 3.5 (6)
    2-3.Cyborowski, Łukasz 2.5 (5)
    Janik, Igor 2.5 (3.75)
    4-5.Nguyen, Piotr 2 (4.5)
    Romanishin, Oleg M 2 (3.5)
    6-10.Sergeev, Vladimir 1.5 (3.25)
    Jarmuła, Łukasz 1.5 (2.75)
    Natsidis, Christoph 1.5 (2.75)
    Llaneza Vega, Marcos 1.5 (2.25)
    Molenda, Marcin 1.5 (2.25)

  • Wyniki 5 rundy
    Dziuba, Marcin-Jarmuła, Łukasz ½-½
    Janik, Igor-Nguyen, Piotr ½-½
    Llaneza Vega, Marcos-Natsidis, Christoph 0-1
    Molenda, Marcin-Cyborowski, Łukasz ½-½
    Romanishin, Oleg M-Sergeev, Vladimir ½-½

    Stan po 5 partiach

    1.Dziuba, Marcin 4 (8.25)
    2-3.Cyborowski, Łukasz 3 (7.5)
    Janik, Igor 3 (6.75)
    4-6.Nguyen, Piotr 2.5 (7.5)
    Natsidis, Christoph 2.5 (5)
    Romanishin, Oleg M 2.5 (5)
    7-9.Jarmuła, Łukasz 2 (5.25)
    Sergeev, Vladimir 2 (5.25)
    Molenda, Marcin 2 (4.5)
    10.Llaneza Vega, Marcos 1.5 (3)

  • Wyniki 6 rundy
    Cyborowski, Łukasz-Llaneza Vega, Marcos 1-0
    Janik, Igor-Molenda, Marcin 1-0
    Natsidis, Christoph-Romanishin, Oleg M 0-1
    Nguyen, Piotr-Jarmuła, Łukasz ½-½
    Sergeev, Vladimir Dziuba, Marcin 0-1

    ////////////////////////////

    Wyniki 7 rundy
    Dziuba, Marcin-Natsidis, Christoph ½-½
    Jarmuła, Łukasz-Sergeev, Vladimir 1-0
    Llaneza Vega, Marcos-Janik, Igor ½-½
    Molenda, Marcin-Nguyen, Piotr 1-0
    Romanishin, Oleg M-Cyborowski, Lukasz ½-½
    Stan po 7 partiach
    1.Dziuba, Marcin 5.5 (15.75)
    2-3.Cyborowski, Łukasz 4.5 (14)
    Janik, Igor 4.5 (13)
    4.Romanishin, Oleg M 4 (11.25)
    5.Jarmuła, Łukasz 3.5 (11.25)
    6-8.Nguyen, Piotr 3 (12)
    Natsidis, Christoph 3 (10)
    Molenda, Marcin 3 (9.75)
    9-10.Sergeev, Vladimir 2 (8)
    Llaneza Vega, Marcos 2 (6)

  • Wyniki 8 rundy

    Cyborowski, Łukasz-Dziuba, Marcin ½-½
    Janik, Igor-Romanishin, Oleg M 0-1
    Molenda, Marcin-Llaneza Vega, Marcos 1-0
    Natsidis, Christoph-Jarmuła, Łukasz ½-½
    Nguyen, Piotr Sergeev, Vladimir 1-0

    Stan po 8 rundach

    1.Dziuba, Marcin 6 (21.25)
    2-3.Cyborowski, Łukasz 5 (18.75)
    Romanishin, Oleg M 5 (17.5)
    4.Janik, Igor 4.5 (15.5)
    5-7.Nguyen, Piotr 4 (15.25)
    Jarmuła, Łukasz 4 (14.75)
    Molenda, Marcin 4 (13.5)
    8.Natsidis, Christoph 3.5 (13.5)
    9-10.Sergeev, Vladimir 2 (9.25)
    Llaneza Vega, Marcos 2 (6.25)

Dodaj komentarz

Musisz sięzalogować aby móc komentować.

  • Szukaj:
  • Nadchodzące wydarzenia

    Lis
    4
    pon
    2019
    całodniowy 3rd Grand Prix Series, Knockout
    3rd Grand Prix Series, Knockout
    Lis 4 – Lis 18 całodniowy
    Uczestnicy (Hamburg): 1 Alexander Grischuk Russland 2 Ian Nepomniachtchi Russland 3 Maxime Vachier-Lagrave Frankreich 4 Radoslaw Wojtaszek Polska  5 Hikaru Nakamura USA 6 Peter Svidler Russland 7 Daniil Dubov Russland 8 Wei Yi China 9[...]
    Lis
    9
    sob
    2019
    całodniowy European Club Cup
    European Club Cup
    Lis 9 – Lis 17 całodniowy
    9 – 17.10. 2019, Budva (Montenegro) Strona turnieju Informacja na ChessBase News wyniki open wyniki kobiet
    Lis
    20
    śr
    2019
    całodniowy Grand Chess Tour (rapid)
    Grand Chess Tour (rapid)
    Lis 20 – Lis 27 całodniowy
    20 – 27.11.2019, Calcutta (Indie) Grają: Carlsen, Nakamura, So, Nepomniachtchi, Giri, Ding Liren, Anand, Aronian and 2 more players Strona turnieju
    Gru
    10
    wt
    2019
    całodniowy 4th Grand Prix Series, Knockout
    4th Grand Prix Series, Knockout
    Gru 10 – Gru 24 całodniowy
    10 – 24.12.2019, Tel-Aviv Grają: Mamedyarov, Vachier-Lagrave, Giri, So, Aronian, Nepomniachtchi, Karjakin, Yu Yangyi, Radjabov, Topalov, Jakovenko, Navara, Wojtaszek, Wei Yi, Harikrishna and 1 more player  
    Mar
    15
    nie
    2020
    całodniowy Candidates Tournament 2020
    Candidates Tournament 2020
    Mar 15 – Kwi 5 całodniowy
    Turniej kandydatów odbędzie się w dniach 15 marca – 5 kwietnia w Jekaterinenburgu (Rosja). Rywalizować będą ze sobą 8 arcymistrzów. Zwycięzca zmierzy się z mistrzem świata Magnusem Carlsenem. Mecz ma odbyć się w listopadzie 2020[...]
  • Odnośniki

  • Skąd przychodzą

    Free counters! Licznik działa od 29.02.2012
  • Ranking na żywo

    2700chess.com for more details and full list 2700chess.com for more details and full list
  • Codzienne zadania

    Play Computer
  • Zaprenumeruj ten blog

    Wprowadź swój adres email aby zaprenumerować ten blog i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez email.

    Dołącz do 163 pozostałych subskrybentów

%d bloggers like this: