cze
30

„Bartosz Soćko przyznał w jednym w wywiadów, że stać go na porsche”.

„Radosław Wojtaszek: Przyznam się, że już w ubiegłym roku sam rozważałem kupienie sobie porsche, ale… tak się złożyło, że moją dziewczyna, obecnie już narzeczona Alina Kaszlinska, która także jest szachistą, mieszka w Moskwie. Wspólnie doszliśmy zatem do wniosku, że porsche może jeszcze poczekać, bo pieniądze na razie będą nam potrzebne na podróże z Polski do Rosji i z Rosji do Polski. W tej chwili w ogóle nie mam samochodu, bo częściej zamiast gdzieś jeździć, po prostu korzystam z samolotu. Ale w przyszłości…”

Źródło: http://www.przegladsportowy.pl/inne-dyscypliny/szachy,radoslaw-wojtaszek-o-szachach,artykul,536234,4,12941.html

URL Trackback

Trackback - notka

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Musisz sięzalogować aby móc komentować.