cze
14

Kontynuacja odcinka 35

Gość napisał: Dzisiaj nasi piłkarze rozpoczynają grę w  mistrzostwach Europy w spotkaniu ze Słowacją.

Będzie to walka w stylu partii szachowej: Damy mata, pata czy …?

Trzymamy kciuki. Początek meczu o 18.00.

////////////////////////////////

Sam mam pewne wspomnienia z mistrzostw świata w piłce nożnej 1982 r. Udzieliłem wywiadu gazecie Westdeutsche Allgemeine Zeitung.

Niestety moje prognozy się nie sprawdziły, gdyż w finale Włochy pokonały Niemcy.

 

 

 

 

 

URL Trackback

Trackback - notka

Komentarzy: 3

Dodaj komentarz

Musisz sięzalogować aby móc komentować.