sty
30

1 lutego oficjalnie rozpoczyna się drugi turniej Grand Prix kobiet z cyklu 2022-23. Miejsce rozgrywek Monachium.

Dwanaście zawodniczek walczą o nagrody główne i udział w kolejnym Turnieju Kandydatów. Polskę reprezentuje Alina Kaszlińska.

Plan gry

2 luty
Runda I / 15:00

Paehtz Elisabeth – Wagner Dinara 1-0
Kosteniuk Alexandra – Kaszlińska Alina 1-0
Tan Zhongyi – Zhu Jiner 1-0
Harika Dronavalli – Koneru Humpy remis
Abdumalik Zhansaya – Dzagnidze Nana 0-1
Muzytschuk Marija – Muzytschuk Anna remis

3 luty
Runda II / 15:00

Wagner Dinara – Muzychuk Anna 0-1
Dzagnidze Nana – Muzychuk Mariya remis
Koneru Humpy – Abdumalik Zhansaya remis
Zhu Jiner – Harika Dronavalli remis
Kaszlińska Alina – Tan Zhongyi remis
Elisabeth Paehtz als Alexandra Kosteniuk 0-1

4 luty
Runda III / 15:00

Kosteniuk Alexandra – Wagner Dinara 1-0
Tan Zhongyi – Paehtz Elisabeth remis
Harika Dronavalli – Kaszlińska Alina remis
Abdumalik Zhansaya – Zhu Jiner 0-1
Muzychuk Mariya – Koneru Humpy remis
Muzychuk Anna – Dzagnidze Nana remis

5 luty
Runda IV / 15:00

Wagner Dinara – Dzagnidze Nana remis
Koneru Humpy – Muzychuk Anna 1-0
Zhu Jiner – Muzychuk Mariya 0-1
Kaszlińska Alina – Abdumalik Zhansaya remis
Paehtz Elisabeth – Harika Dronavalli remsi
Alexandra Kosteniuk – Tan Zhongyi 1-0

W turnieju prowadzi Kosteniuk 4 z 4.

6 luty
Runda V / 15:00

Tan Zhongyi – Wagner Dinara remis
Harika Dronavalli – Kosteniuk Alexandra remis
Abdumalik Zhansaya – Paehtz Elisabeth remis
Muzychuk Mariya – Kashlinskaya Alina 0-1
Muzychuk Anna – Zhu Jiner remis
Dzagnidze Nana – Koneru Humpy remis

7 luty
Dzień wolny
Münchner Benefiz-Schachgala / 18:00 Uhr

8 luty
Runda VI / 15:00

Wagner Dinara – Koneru Humpy remis
Zhu Jiner – Dzagnidze Nana remis
Kaschlinskaja Alina – Muzytschuk Anna remis
Paehtz Elisabeth – Muzychuk Mariya remis
Kosteniuk Alexandra – Abdumalik Zhansaya remis
Tan Zhongyi – Harika Dronavalli remis

9 luty
Runda VII / 15:00

Harika Dronavalli – Wagner Dinara remis
Abdumalik Zhansaya – Tan Zhongyi remis
Muzytschuk Marija – Kosteniuk Alexandra remis
Muzychuk Anna – Paehtz Elisabeth remis
Dzagnidze Nana – Kaszlińska Alina 1-0
Koneru Humpy – Zhu Jiner remis

10 luty
Runda VIII / 15:00

Wagner Dinara – Zhu Jiner 0-1
Kaszlińska Alina – Koneru Humpy 0-1
Paehtz Elisabeth – Dzagnidze Nana 1-0
Kosteniuk Alexandra – Muzychuk Anna 1-0
Tan Zhongyi – Muzychuk Mariya remis
Harika Dronavalli – Abdumalik Zhansaya remis

Aktualny stan po 8 rundach

1
 Kosteniuk, Alexandra
6½/8 2519
2
 Koneru, Humpy
5/8 2572
3
 Paehtz, Elisabeth
4½/8 2464
4
 Dzagnidze, Nana
4½/8 2517
5
 Tan, Zhongyi
4/8 2530
6
 Muzychuk, Mariya
4/8 2523
7
 Harika, Dronavalli
4/8 2507
8
 Zhu, Jiner
4/8 2486
9
 Muzychuk, Anna
3½/8 2522
10
 Kashlinskaya, Alina
3/8 2491
11
 Abdumalik, Zhansaya
3/8 2496
12
 Wagner, Dinara
2/8 2413

 

11 luty
Runda IX / 15:00

Abdumalik Zhansaya – Wagner Dinara 1-0
Muzychuk Mariya – Harika Dronavalli remis
Muzychuk Anna – Tan Zhongyi 0-1
Dzagnidze Nana – Kosteniuk Alexandra remis
Koneru Humpy – Paehtz Elisabeth 1-0
Zhu Jiner – Kaszlińska Alina 0-1

12 luty
Runda X / 15:00

Wagner Dinara – Kaszlińska Alina 1-0
Elisabeth Paehtz – Zhu Jiner remis
Kosteniuk Alexandra – Koneru Humpy remis
Tan Zhongyi – Dzagnidze Nana 0-1
Harika Dronavalli – Muzychuk Anna 1-0
Abdumalik Zhansaya – Muzychuk Mariya 1-0

13 luty
Runda XI / 13:00

Muzychuk Mariya – Wagner Dinara remis
Muzychuk Anna – Abdumalik Zhansaya remis
Dzagnidze Nana – Harika Dronavalli remis
Koneru Humpy – Tan Zhongyi remis
Zhu Jiner – Kosteniuk Alexandra 1-0
Kaschlinskaja Alina – Paehtz Elisabeth remis

Końcowe wyniki

 Kosteniuk, Alexandra
7½/11 2519
2
 Koneru, Humpy
7/11 2572
3
 Dzagnidze, Nana
6½/11 2517
4
 Harika, Dronavalli
6/11 2507
5
 Tan, Zhongyi
5½/11 2530
6
 Zhu, Jiner
5½/11 2486
7
 Paehtz, Elisabeth
5½/11 2464
8
 Abdumalik, Zhansaya
5½/11 2496
9
 Muzychuk, Mariya
5/11 2523
10
 Kashlinskaya, Alina
4½/11 2491
11
 Muzychuk, Anna
4/11 2522
12
 Wagner, Dinara
3½/11 2413

Strona turnieju

Dla przypomnienia wyniki z pierwszego turnieju

URL Trackback

Trackback - notka

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Musisz sięzalogować aby móc komentować.

  • Szukaj:
  • Nadchodzące wydarzenia

    sie
    17
    sob.
    2024
    całodniowy Polanica Zdrój
    Polanica Zdrój
    sie 17 – sie 25 całodniowy
    Więcej informacji na stronie PZSzach: https://pzszach.pl/2024/07/17/jubileuszowy-festiwal-w-polanicy-zdroju/    
    wrz
    10
    wt.
    2024
    całodniowy Olimpiada w Budapeszcie
    Olimpiada w Budapeszcie
    wrz 10 – wrz 23 całodniowy
    Tegoroczna olimpiada szachowa odbędzie sie w Budapeszcie.
    lis
    20
    śr.
    2024
    całodniowy FIDE World Championship 2024
    FIDE World Championship 2024
    lis 20 – gru 15 całodniowy
    Mecz o  mistrzostwo świata: Ding Liren – Gukesh D Więcej informacji: Szachy w moim życiu.: Mistrzostwa Świata odbędą się w Singapurze! (konikowski.net)    
  • Odnośniki

  • Skąd przychodzą

    Free counters! Licznik działa od 29.02.2012
  • Ranking FIDE na żywo

  • Codzienne zadania

    Play Computer
  • Zaprenumeruj ten blog przez e-mail

    Wprowadź swój adres email aby zaprenumerować ten blog i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez email.

%d bloggers like this: