cze
05

bundesliga

Klub Hamburger SK zaangażował w nowym sezonie 2015 – 2016 ligi niemieckiej (Bundesliga) dwóch Polaków: Jana Krzysztofa Dudę oraz Kamila Mitonia.

Źródło

 

URL Trackback

Trackback - notka

Dodaj komentarz

Musisz sięzalogować aby móc komentować.