wrz
01
Kiedy:
4 wrzesień 2015 – 6 wrzesień 2015 całodniowy
2015-09-04T00:00:00+02:00
2015-09-07T00:00:00+02:00

II sesja Sygnity Ekstraligi odbędzie się 4-6 września w Katowicach.

Strona turnieju

URL Trackback

Trackback - notka

Dodaj komentarz

Musisz sięzalogować aby móc komentować.