gru
12

[tu znajdował się logotyp PZSzach, ale PZSzach nie zezwolił na publikację tutaj logotypu PZSzach]

[tu znajdowało się zdjęcie z facebook’a PZSzach, ale PZSzach nie zezwolił na publikację tutaj rzeczonego zdjęcia PZSzach]

W dniach 5-6 grudnia 2015 roku w Londynie odbyła się konferencja „Szachy i Społeczeństwo” z udziałem przedstawicieli Polskiego Związku Szachowego.

Źródło

Strona organizatora

 

 

URL Trackback

Trackback - notka

Dodaj komentarz

Musisz sięzalogować aby móc komentować.