W dniach 14-20 września w Bilbao (Hiszpania) odbył się Klubowy Puchar Europy. W barwach broniącego tytułu G-Team Novy Bor grali Radosław Wojtaszek oraz Mateusz Bartel.
Tym razem „polska drużyna” zdobyła srebrny medal.
Wyniki indywidualne Polaków:
Radoslaw Wojtaszek (2736)
Wojtaszek – Petenyi (2459) 1-0
Wojtaszek – Blomqvist (2506) 1-0
Wojtaszek – Mamedyarow (2756) remis
Wojtaszek – Gawain (2664) remis
Wojtaszek – Sutovsky (2632) 1-0
Wojtaszek – Niepomiajszczyj (2710) remis
Mateusz Bartel (2636)
Bartel – Onderstejn (2324) 1-0
Bartel – Meszaros (2408) 1-0
Bartel – Engqvista (2348) 1-0
Bartel – Hao Wang (2730) 1-0
Bartel – Mamedov (2624) 0-1










