lip
07

Niesforna szachistka w programie „Projekt Lady”

Agnieszka pomimo starań mamy i brata, by stała się prawdziwą damą, postanowiła się zbuntować i za wszelką cenę być niegrzeczną dziewczynką. Jako dziecko trenowała taniec towarzyski oraz grała w szachy. I to właśnie na turniejach  szachowych zaczęła sięgać po alkohol, co było przyczyną pogarszających się wyników.

Źródło

URL Trackback

Trackback - notka

Dodaj komentarz

Musisz sięzalogować aby móc komentować.