kwi
16

Prośba do kącika „KOCHAM SZACHY

m.technik nr 5 maj 2016

 

Czy, aby wykonać, taki

Tort, mieszczący szachowe znaki?

Należało by mieć – przygotowanie

Na szachowe granie?

 

Cukiernik, być może – szachista

Tutaj, rzecz oczywista?

Wykonał to bezbłędnie

Białe – czarne; na przemiennie!

 

Chętnie, bym przy także okazji

Podobnej uroczystości u mnie zastosował

Proszę o zdradzenie koncepcji

Owej receptury tajemnicę, bym zachował!

 

Józef Rybak

16.04.2016 r. 29250/102/16

 

URL Trackback

Trackback - notka

Dodaj komentarz

Musisz sięzalogować aby móc komentować.