Gru
15


link


link
link
link
linkURL Trackback

Trackback - notka

Komentarzy: 7

 • slawomirus

  No i zaczyna się robić coraz ciekawiej. Patrycja Waszczuk wbrew oczekiwaniom jakoś nie chce zwiesić głowę i poddać się wyrokowi świętej inkwizycji. Podważane są nawet wskazania wariografu bo już widać, że zeznania juniorki-WC observer, będące jednym z dowodów koronnych w sprawie, to jeden wielki kit a przynajmniej duże koloryzowanie. I młoda bohaterka szachowych mediów za chwilę może mieć poważne problemy w sprawie karnej. Dziwi mnie zaciekłość wielkiego arcymistrza-erudyty, który nie pozostawia innym nawet cienia wątpliwości i obficie się eksponuje na forach szachowych, zagłuszając wszelki opór i inne zdanie.Nie spodobało mu się nawet swego czasu, że infoszach dał się wypowiedzieć oskarżanej. Wygłasza też bardzo wyraziste opinie w innych sprawach np. o TVP czy Marszałek Sejmu. Nie wiem czemu ma to wszystko służyć, pewnie wielkiej prawdzie i oświeceniu innych, do czego upoważnia min. 25-letnia zawodowa gra w szachy. A „Kocham Szachy” pyta rezolutnie „Czy nikt z najbliższego otoczenia zawodniczki sobie nie zadaje pytania czy i jaką krzywdę wyrządza jej każdy taki kolejny artykuł?”. Jakoś pytań nie było gdy na młodej zawodniczce przeprowadzono zorganizowany i regularny lincz,urabiając zdanie opinii publicznej i szachowych amatorów, bez uprawomocnienia i prawa do obrony. Nie było żadnych wątpliwości gdy nasze arcymistrzynie wypłakiwały się Colinowi z chess 24, nagłaśniając sprawę na cały świat a ludzie z PzSzach biegali po redakcjach opisując z wypiekami całą sprawę.I to wszystko przecież dla dobra i popularności polskich szachów, dla wielkiej sprawiedliwości i przestrogi. Tak pracuje i działa Wielki Majestat Szachowy.

 • Obi

  A może trzeba podać nazwisko tego GM. Nie znam jego tekstów:

  Dziwi mnie zaciekłość wielkiego arcymistrza-erudyty, który nie pozostawia innym nawet cienia wątpliwości i obficie się eksponuje na forach szachowych, zagłuszając wszelki opór i inne zdanie.Nie spodobało mu się nawet swego czasu, że infoszach dał się wypowiedzieć oskarżanej. Wygłasza też bardzo wyraziste opinie w innych sprawach np. o TVP czy Marszałek Sejmu. Nie wiem czemu ma to wszystko służyć, pewnie wielkiej prawdzie i oświeceniu innych, do czego upoważnia min. 25-letnia zawodowa gra w szachy.

 • slawomirus

  przeczytaj w komentarzach na kocham szachy i infoszach, łatwo znaleźć w komentarzach na kocham szachy w ostatniej informacji o artykule w onecie

 • Gość napisał:
  Napisane jest to członek kadry Bartel, w roli sędziego mądrzy się na swoim fb, kochamszachy a wczesniej na swoim blogu i na innych portalach czy programach tv. Wychodzi na to ze byl w kiblu, wszystko widzial i wydał „patilogiczny” wyrok. Inny redaktor onetu nie zna sie na szachach ale tez wydał wyrok, podobnie podczas hejt parku jakieś aluzje. Co to qwa za hejtowe dziennikarstwo! Trener kadry to samo, czy szef wyszkolenia, w Angorze. Od nikogo nie usłyszałem że wyrok jest nieprawomocny. Podstawową zasadą prawa jest zasada domniemania niewinności i wywodzi się jeszcze z prawa rzymskiego. Każdą osobę należy uwazac za niewinną kazdego zarzucanego jej czynu, dopóki wina ta nie zostanie udowodniona i stwierdzona prawomocnym wyrokiem. To wprost z konstytucji.

 • Sonix

  Oto cytat z Wikipedii dla członków komisji wyróżnień i dyscypliny.

  Domniemanie niewinności – zasada, według której każda oskarżona osoba jest niewinna wobec przedstawianych jej zarzutów, dopóki wina nie zostanie jej udowodniona i stwierdzona prawomocnym wyrokiem Sądu. Zasada domniemania niewinności sięga swymi korzeniami prawa rzymskiego (domniemanie dobrej wiary – łac. praesumptio boni viri).
  Zasadę tę przyjmuje się za oczywistą dla współczesnych państw prawa. Jest ona gwarantowana zarówno przez prawo krajowe poszczególnych państw, jak i przez prawo międzynarodowe

  Wystarczyło się w swoich osądach trzymać powyższej zasady a wasza decyzja byłaby na pewno rzetelna. A tak macie niezły ambaras i jak widać nie bardzo na obecną chwile wiecie, co zrobić. Może warto było sprawę skierować od razu do sądu, gdzie są prawdziwi specjaliści i tam na pewno zapadł by wyrok zgodny z obowiązującym w Polsce prawem.

 • Gość napisał:
  Maciej Sroczyński „Afera toaletowa Kramnik vs Topalov 2006. Kramnik lepszy od Waszczuk?! 50 razy w toalecie” https://youtu.be/YE9_J6ULiE0.
  Kramnik był w 2006 oszustem? Hejtowisko
  https://youtu.be/LZiIJ92InqA?t=1089;
  https://youtu.be/LZiIJ92InqA?t=2012

Dodaj komentarz

Musisz sięzalogować aby móc komentować.

 • Szukaj:
 • Nadchodzące wydarzenia

  Lip
  10
  sob
  2021
  całodniowy Dortmunder Schachtage
  Dortmunder Schachtage
  Lip 10 2021 – Lip 18 2022 całodniowy
  Strona turnieju Informacja na ChessBase News  
  Lis
  24
  śr
  2021
  całodniowy Mecz o mistrzostwo świata
  Mecz o mistrzostwo świata
  Lis 24 – Gru 16 całodniowy
  Będą walczyć ze sobą w Dubai Magnus Carlsen (Norwegia) i Jan Nepomniajszczyj (Rosja) Partie i wyniki na ChessBomb: https://www.chessbomb.com/arena/2021-fide-world-chess-championship ////////////////////////////////////////  
 • Odnośniki

 • Skąd przychodzą

  Free counters! Licznik działa od 29.02.2012
 • Ranking na żywo

  2700chess.com for more details and full list 2700chess.com for more details and full list
 • Codzienne zadania

  Play Computer
 • Zaprenumeruj ten blog

  Wprowadź swój adres email aby zaprenumerować ten blog i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez email.

  Dołącz do 172 pozostałych subskrybentów

%d bloggers like this: