kwi
18

Zbych

Zbigniew Księski,  w momencie gdy graliśmy przedstawioną partię, zaliczał się do ścisłej czołówki juniorów kraju. Grał taktyczne szachy i z tego względu był niebezpiecznym graczem. W rozgrywkach I-ligi w Międzygórzu w 1972 roku grał w barwach Avii Świdnik na trzeciej szachownicy. W naszej partii wybrałem ostry wariant. Zbyszek nie grał optymalnie, co umożliwiło mi przeprowadzenie szybkiego ataku na króla w centrum.

URL Trackback

Trackback - notka

Dodaj komentarz

Musisz sięzalogować aby móc komentować.