cze
30

01

Kontynuacja http://www.blog.konikowski.net/2016/06/30/tomasz-delega-ten-tytul-to-slaba-reklama-szachow/

Prezes PZSzach pisze na Facebooku „Ten tytuł to słaba reklama szachów :-(” a tymczasem PZSzach na Twitterze podaje dalej kontrowersyjną wypowiedź Wojtaszka, który jako twarz polskich szachów promuje takie a nie inne przemyślenia. To ci dopiero reklama.

URL Trackback

Trackback - notka

Jedna odpowiedź

  • Krzysztof Kledzik

    No tak, na portalu społecznościowym ukazują się słowa naszego czołowego arcymistrza, że „szachistki nie mają przed sobą perspektyw”. Faktycznie nie można tego nazwać promocją szachów, a na pewno promocją szachów kobiecych. Albo powiem tak, że to jest „promocja inaczej”.

Dodaj komentarz

Musisz sięzalogować aby móc komentować.