Lis
19

„W objęciach Caissy” istnieje już 5000 dni! 

13 marca 2007 roku strona ujrzała światło dzienne i jest poświęcona królewskiej grze. Obejmuje szeroki wachlarz tematyczny, ale zajmujemy się tutaj głównie problemami szachów krajowych!

Przez ten czas udało się nam zachować suwerenność działania. Nie ulegliśmy żadnym wpływom osób, które traktują sport szachowy na swój sposób, odległy od naszego spojrzenia na rozwój szachów wyczynowych w Polsce!

Naraziło to nas na krytykę, szczególnie oponentów skupionych wokół Polskiego Związku Szachowego. Były oczywiście wyjątki i to często podkreślamy w naszych tekstach.

Portal jest ściśle związany z blogiem, który na bieżąco  informuje  Internautów o ważnych wydarzeniach w Polsce oraz na świecie.

Hasło naszej działalości brzmi:

Podajemy informacje pomyślne lub nie, ale zawsze prawdziwe!

Chciałbym z tej okazji złożyć serdeczne podziękowania osobom, które w tym współuczestniczą: webmasterowi Markowi Kocikowskiemu, Skoczkowi2, Editorowi, Krzysztofowi Kledzikowi oraz autorom wielu polemicznych komentarzy!

 

 

URL Trackback

Trackback - notka

Komentarzy: 2

 • Krzysztof Kledzik

  Kilka lat temu był taki okres, że powstawało dużo stron i blogów szachowych. Ale większość z nich nie przetrwała próby czasu. Istnieją nadal, ale są opuszczone i martwe. Natomiast strona i blog pana Jerzego radzą sobie bez problemu. Podziękowania należą się Autorowi, panu Jerzemu za ich prowadzenie oraz za wielki wkład w życie szachowe Polski.

 • Dziękuję! Szkoda tylko, że ostatnio rzadko Pan zamieszcza swoje teksty na blogu. Internauci liczą na taką aktywność Pana, jak to było w przeszłości!

Dodaj komentarz

Musisz sięzalogować aby móc komentować.

 • Szukaj:
 • Nadchodzące wydarzenia

  Lip
  10
  sob
  2021
  całodniowy Dortmunder Schachtage
  Dortmunder Schachtage
  Lip 10 2021 – Lip 18 2022 całodniowy
  Strona turnieju Informacja na ChessBase News  
  Lis
  24
  śr
  2021
  całodniowy Mecz o mistrzostwo świata
  Mecz o mistrzostwo świata
  Lis 24 – Gru 16 całodniowy
  Będą walczyć ze sobą w Dubai Magnus Carlsen (Norwegia) i Jan Nepomniajszczyj (Rosja) Partie i wyniki na ChessBomb: https://www.chessbomb.com/arena/2021-fide-world-chess-championship ////////////////////////////////////////  
 • Odnośniki

 • Skąd przychodzą

  Free counters! Licznik działa od 29.02.2012
 • Ranking na żywo

  2700chess.com for more details and full list 2700chess.com for more details and full list
 • Codzienne zadania

  Play Computer
 • Zaprenumeruj ten blog

  Wprowadź swój adres email aby zaprenumerować ten blog i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez email.

  Dołącz do 172 pozostałych subskrybentów

%d bloggers like this: